O NÁS

NAŠI ZAMĚSTNANCI JSOU ČLENY ČESKÉ ERGONOMICKÉ SPOLEČNOSTI, z.s.

Co děláme?

Naši specializaci je aplikovaná ergonomie v pracovním prostředí, její hodnocení a měření dle platné legislativy. Máme více jak 15-ti letou praxi, získanou převážně v automobilovém průmyslu. Našimi klienty jsou výrobní i nevýrobní podniky ze všech průmyslových odvětvích.

sluzba

ANASTASIJA BAROŇ

Jednatelka společnosti

Napište mi na:
a.baron@ergoczech.cz

Společnost jsme založili s manželem v roce 2017 a od té doby jsem jednatelkou, podpisovačkou smluv, komunikuji s úřady, někdy mám i dobrý nápad takže „nápadnicí“. Starám se o všechny administrativní položky důležité pro chod firmy. Studovala jsem na Ostravské Univerzitě obor Ruština ve sféře podnikání, ale nakonec se moje pracovní cesta ubírala jiným směrem a to do oblasti HR. Proto ráda pracuji s lidmi, o kterých vím, že jsou moji přátele - což se mi v ErgoCzechu plní (daří).

sluzba

TOMÁŠ BAROŇ

Projektový manažer, Ergonom specialista

Napište mi nebo zavolejte na:
tomas.baron@ergoczech.cz
+420 721 899 050

Sedím tak říkajíc na dvou židlích (ale asi jich bude více) - zavádím do společnosti nové klienty a projekty, provádím ergonomické audity, školím i mentoruji nové ergonomy a také se snažím trošku fušovat do chodu společnosti, udávat jí směr, přicházet s novými myšlenkami a trendy…

Již 15 rokem se věnuji aplikované ergonomií. Byl jsem „vychován“ firmou Continental (dříve Siemens, aktuálně Vitesco), kde jsem jako jeden z prvních v ČR pracoval s 3D ergo simulačním nástrojem JACK. Prováděl jsem zde ergonomické audity, školení a metodicky jsem vedl výrobní dokumentaci. V roce 2013 jsem nastoupil na pozici Ergonoma specialisty do společnosti provozující pracovně lékařské služby, kde jsem měl na starost výrobní závody v Česku. Majoritní prací i zde byla ergonomie, její zavádění do nadnárodních společností, provádění ergonomických kontrol, ale nově také zpracování kategorizace prací, nastavování lékařských prohlídek a měření LSZ. V roce 2017 jsme založili rodinnou firmu ErgoCzech s.r.o.

Rád cestuji, mám 4 krásné děti s jednatelkou této společnosti a nově jsem objevil kouzlo golfu.

sluzba

DARIUSZ TRACHTA

Ergonom specialista

Napište mi nebo zavolejte na:
dariusz.trachta@ergoczech.cz
+420 721 899 528

Ve společnosti se zabývám různými projekty - od překladů a vytváření online kurzů až po audity a školení. Pomáhám také rozvíjet Tomášovy nápady (a je jich spousta!). Navíc, pokud jste klientem ze zahraničí, je velmi pravděpodobné, že se mnou komunikujete v obchodních záležitostech.

Profesní zkušenosti jsem získal několik let doma - v Polsku. Poté jsem strávil téměř 15 let ve Velké Británii, abych se konečně usadil v České republice. Moje kariéra začala široce chápanou gastronomií a hygienou potravin. Po nějaké době jsem získal znalosti a zkušenosti v oblasti hygieny a bezpečnosti práce, požární ochrany a samozřejmě - v ergonomii.

Moje žena a já máme dva velmi aktivní syny - Teodora a Tobiase. Rádi cestujeme po Evropě. A osobně musím přiznat, že jsem knihomol. Takže v každou volnou chvíli čtu ...

Naší vizí je zdravý zaměstnanec na zdravém pracovišti ve zdravé firmě.

Zhodnotili a zlepšili jsme ergonomii na více jak 5000 pracovních místech.

Zpracujeme návrhy ke kategorizaci prací odborně způsobilou osobou.

Provádíme ergonomické audity na pracovištích klienta.

Realizujeme fyziologická měření.

Doporučujeme a nastavujeme nápravná opatření ke snížení rizik na pracovištích (technická, organizační, edukační a zdravotní).

Šetříme náklady za zbytečná objektivizační měření.

Optimalizujeme scénáře výrobních linek z hlediska pracovní zátěže.

Školíme problematiku ergonomie od operátorů po vrcholový management.

Poskytujeme odbornou legislativní podporu.