NÁVRATNOST ERGONOMIE (AJ)

Kurz je zaměřen na základy ergonomie v průmyslové výrobě ve vztahu k prevenci rizik a ochraně zdraví. Nedílnou součástí budou například případové studie již zrealizovaných ergonomických auditů a jejich návratnost, souhrn možných rizik včetně jejich následků (bezpečnostní přestávky, lékařské prohlídky), finanční a zdravotní postihy v případě uznání nemoci z povolání, vyčíslení finančních úspor ergonomických pracovišť aj.

Termín: 29. 5. 2018 (8:00-16:00)
Místo: Frýdek – Místek, Havlíčkova 233
Obsah: Školení je v Anglickém jazyce, Prevence rizik, Případové studie realizovaných auditů, Finanční úspory, Příčiny a následky neergonomických pracovišť, Nemoci z povolání, Základy ergonomie - Ergonomie a česká legislativa, Antropometrie, Pracovní místo a prostor, Ergonomie v administrativě, Pracovní nástroje, Ekonomie pohybů, Pracovní poloha, Fyzická zátěž, Lokální svalová zátěž a syndrom karpálního tunelu, Psychická zátěž, Mikroklimatické podmínky, Kancelářská ergonomie, Hodnocení ergonomie (assessmenty, checklisty, ErgoCzech SW), Možnost ukázek a nácviků na simulační lince
Určeno pro: Top a střední management, HSE Managery, Techniky, Ergonomy, PI, Konstruktéry
Kurz je otevřen pro maximálně 15 osob. V ceně občerstvení, coffe break a oběd. Školící skripta a certifikát v AJ pro každého účastníka.
Cena: 5 700,- Kč (bez DPH) / os.

Soukromá objednávka
Firemní objednávka

Fakturační údaje

Účastníci

Platba*: V hotovosti na místě
Fakturou

Souhlasím s s obchodními podmínkami ErgoCzech - ergonomics s.r.o.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů (viz. obchodní podmínky).
* označená pole jsou povinná.